מכוני פוליגרף בבאר שבע והסביבה מציע לכם שירותים של בדיקת פוליגרף על מנת לגלות מי דובר אמת ומי משקר.
מכון פוליגרף יכול להיות שימושי עבור אנשים רבים, למשל מקומות עבודה שונים אשר רוצים לערוך לעובדים שלהם בדיקות שגרתיות במהלך תקופת העבודה שלהם או אפילו לפני הקבלה לעבודה
בדיקת פוליגרף בדרום ניתן לבצע במכון פוליגרף בבאר שבע, חשוב אשר המכון יחזיק בכל הידע הנדרש הכולל בודק מיומן וכל האישורים, הסמכויות והתנאים הדרושים.
לרוב בודק פוליגרף הוא איש שיוצא מכוחות הביטחון, והיה במחלקת החקירות במשטרה או בשב"כ, או לפחות סיים לימודי קרימינולוגיה.

 

שימושים שניתן להיעזר במכון פוליגרף בבאר שבע :

ראשית ניתן להיעזר בקבלה לעבודה, כך המרואיין יוכל לספר לכם את כל האמת עליו ועל שאלות שלמעסיקים חשוב לדעת, כמו למשל על היסטורית המרואיין על שימוש בסמים, גניבה וכדומה.
אולי גם חשדות שונות שיכולות להיות למעסיקים, לבני זוג, לשותפים ועוד.
המדינה ומערת הביטחון נוהגת גם לבצע בדיקות פוליגרף קבועות גם לעובדיה וגם לחשודים שונים וכאלו שנמצאים בהליכי משפט.

מבצע בדיקת הפוליגרף :

על מנת לבצע בדיקות פוליגרף בבאר שבע יש לערוך הכשרה מסוימת, הפוליגרף זה משהו שהוא מדויק יחסית ופועל על פי מדדי הגוף המסוימים כמו לחץ דם, דופק, זיעה וכדומה, ממצאים פיזיולוגים שקשה מאוד לזייף, אך עדין ישנם אנשים מסוימים אשר יכולים מעט לטשטש זאת וקיים סיכוי (אמנם קטן) שמישהו יצליח לשקר על מכשיר הפוליגרף, אך בשביל זה יש גם את בודק הפוליגרף , מי שיש לו בינה וחכמה אנושית ויכול לזהות סימנים מחשידים.
למשל שימוש בסמים יכול לטשטש את תוצאות הבדיקות, או אפילו שימוש בתרופות שלא באופן מודע גם יכולות לשנות את התוצאות.
בנוסף יש הגבלות בבדיקת פוליגרף בדרום, כמו למשל הגבלות על חקירת קטינים, ועל זכויות שמגיעים לנבדקים כמו למשל שמירה על סודיות.
בנוסף לאחר הבדיקה במכון פוליגרף בבאר שבע, אז מי שמבצע את הבדיקה צריך לערוך ניתוח לבדיקה ולתוצאותיה על מנת לבחון אם יש משהו משונה.