בואי להנות מעור חלק ובריא!

השאיפה להיות חלקה הוא משאת נפשם של נשים רבות, כאשר הדרך הטובה והבטוחה ביותר להגיע לכך הוא באמצעות אפילציה בבאר שבע. בכתבה שלפנינו נסביר כיצד.

מה זה אפילציה בבאר שבע?

במקום לעבוד קשה ולבצע הסרת שיער באמצעים מיושנים כמו שעווה או גילוח כפי שהיה נהוג פעם, אפשר להנות היום מעור חלק ונקי על ידי טיפול עם אפילציה בבאר שבע. הטיפול מאפשר לכל אחת להתפטר מן השיער העודף גם באמצעים ביתיים פשוטים. כל שצריך הוא להצטייד עם מכשיר מתאים ולדעת להשתמש בו בצורה נכונה.

אופן הטיפול

הטיפול עם אפילציה בבאר שבע מתנהל בצורה כזו:

בראש המכשיר ישנם פינצטות אשר מסתובבות במהירות עצומה. מספר הפינצטות משתנה ממכשיר למכשיר, וככל שיש יותר פינצטות כך המכשיר יסיר את השיער במהירות רבה. אפשר לכוון את המכשיר על העוצמה הרצויה בהתאם לאזור המטופל. כדאי לדעת, כי דווקא הסיבובים המהירים יותר של המכשיר מונעים את תחושת הכאב, משום שהשערה מתנתקת במהירות רבה עוד לפני שחשים את המקום ממנו הוא ניתק.

הפינצטות עצמם מסתובבות ובמהלך הסיבובים הן מנתקות את השערה מן השורש. כך עוברים עם המכשיר על כל השטח באופן רצוף עד שהוא נותר לגמרי חלק.

להתאמה נוספת, ישנם חלקים מיוחדים לכוון את המכשיר בהתאם לאזור המטופל, הוא יכול להיות רחב או צר על פי בחירה.

יתרונות אפילציה בבאר שבע

לאחר טיפול של אפילציה בבאר שבע נהנית המטופלת מעור חלק ונקי משערות למשך זמן רב. היות והמכשיר מסיר את כל השערות אפילו הקטנות והדקות ביותר, אין שום שאריות של שיער מיותר והעור נותר בריא וחלק להפליא.

לסיכום, אפילציה בבאר שבע על ידי מכשיר אפילציה הוא דרך קלה ונוחה לקבל עור חלק, חשוב לקבל הדרכה מלאה לפני השימוש במכשיר על מנת להנות ממנו ביותר ולצאת עם תוצאות מעולות. בנוסף כדאי לדעת כי אפשר להשיג את המכשיר עם תוספת של 'ראש' – מעין חלק נוסף שמתלבש על מכשיר האפילציה ומונע כאב במקומות רגישים.